bresman@bresman.sk 0800 160 097

O nás

BRESMAN, noviny, časopisy, tabakové výrobky, darčeky

Bresman, s.r.o. sa zameriava na veľkoobchod a maloobchod v oblasti distribúcie periodickej tlače, tabakových výrobkov a ostatného doplnkového sortimentu pre kiosky, trafiky a predajne typu shop-in-shop.

Predajne, trafiky, prípadne novinové stánky Bresman nájdete v celom Trenčianskom kraji.

V ponuke nájdete vždy aktuálne vydania novín, časopisov a samozrejme široký sortiment tabakových výrobkov ako aj darčekov pre všetkých.

Firma Bresman bola založená v roku 1991. V roku 1994 firma Bresman zmenila právnu formu na s.r.o.. V roku 2001 firma Bresman, s.r.o. vytvorila partnerstvo so spoločnosťou Mediaprint-KapaPressegrosso, a.s.. V tomto období zaznamenala firma Bresman, s.r.o. svoj najväčší rozvoj. Následne v roku 2004 sa stala súčasťou spoločnosti Royal InvestConsulting, a.s..

Najväčší dôraz sa kladie na poskytovanie profesionálnych služieb založených na kvalite, presnosti a komplexnosti. Úspech spoločnosti je výsledkom dlhoročných skúseností, používaním najmodernejšej technológie a neustálej inovácie. Medzi devízy patrí taktiež rozvoz periodickej tlače a dodávka doplnkového tovaru odberateľom.

Firma Bresman, s.r.o. pozostáva z dvoch veľkoskladov ktoré sa nachádzajú v Dubnici nad Váhom a v Prievidzi, a zo siete 52 maloobchodných prevádzok v celom Trenčianskom kraji. Niektoré z prevádzok sa nachádzajú v obchodných domoch Max Trenčín, DV Centrum Trenčín, Tesco Trenčín, Kaufland Trenčín, Kaufland Prieviedza, Korzo Prievidza, Prior Prievidza, Kaufland Bánovce nad Bebravou a v iných nákupných centrách v Trenčianskom kraji. Okrem vlastnej predajnej siete, spoločnosť Bresman, s.r.o. zásobuje viac ako 400 predajných miest. O bezproblémový chod spoločnosti sa stará 120 zamestnancov.

bresman-dubnica